Pośrednictwo

 

TWÓJ SUKCES TO NASZ SUKCES !

 

Podpisując umowę z firmą PATRON stajesz się jednocześnie członkiem naszego zespołu.

Razem realizujemy Twoje plany zakupu wymarzonej nieruchomości, sprzedaży nabytego spadku, czy najmu mieszkania dla syna. 

Z NAMI kupisz, sprzedaż, wynajmiesz i najmiesz BEZPIECZNIE !

 

14466435_1117261125018434_1157174930_o.jpg

 

Osobom, które chcą skorzystać z naszych usług zapewniamy bezpieczeństwo i sprawny przebieg transakcji.

Każda umowa zawarta za pośrednictwem naszego biura objęta jest ochroną ubezpieczeniową w firmie CONCORDIA - Polisa nr 91555214


Zakres działań naszej agencji obejmuje całą stronę formalno-prawną procesu kupna i sprzedaży. Szczegółowo sprawdzamy dokumentację każdej nieruchomości znajdującej się w naszej ofercie, a jeżeli znajdzie się taka potrzeba, regulujemy jej stan prawny. Upewniamy się również, czy przedmiot transakcji jest zabezpieczony hipotecznie, nie ma obciążenia związanego z opłatami czynszowymi lub mediami.


Nad przebiegiem każdej transakcji czuwa licencjonowany pośrednik nieruchomości. Każdy sprzedający jest również zobowiązany do wypełnienia Karty Obiektu , dzięki której znamy dokładną historię sprzedawanej nieruchomości.

 

Dbamy również o to, by transakcji nie skomplikowały kwestie pieniężne.Prowadzimy kompleksową obsługę kredytową i ubezpieczeniową.  Załatwimy za Ciebie kredyt całkowicie bezpłatnie oraz przy Twoim minimalnym udziale.

Formalności w bankach, dostarczanie dokumentów i wycen, spotkania z doradcą ubezpieczeniowym to wszystko w ramach działania naszej firmy jest dostępne darmowo i dla wszystkich.

Zawsze jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom, na każdym etapie.

 

Maksymalizujemy czas naszej pracy, aby móc pokazać jak najwięcej nieruchomości – w rzeczywistości ponad 40% naszych prezentacji jest wykonywanych po pracy naszych klientów i w weekendy. Jesteśmy zawsze do dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

 

SPRAWDŹ CZY BĘDZIESZ ZADOWOLONY ;)

ZAPRASZAMY!

Designed by Possible