Dlaczego właśnie my?

Za wybraniem firmy PATRON na swojego Pośrednika czy Zarządcę przemawia coś czego nie mają inni:

► Jako jedyne biuro w Bolesławcu i okolicach jesteśmy członkami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Znajdujemy się w Centralnym Rejestrze Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości  wiec łatwo nas sprawdzić.  Posiadamy ubezpieczenie OC od czynności Pośrednictwa i Zarządzania. Przynależność do PRFN gwarantuje Państwu pracownika z licencją. Nasi pracownicy uczestniczą w nieobowiązkowych szkoleniach by być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami.

► Jako jedyne biuro w Bolesławcu i okolicach jesteśmy członkami Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości DOSPON.

W świetle nowego prawa gdzie pośrednikiem i zarządcą może być każdy niezależnie od wiedzy i wykształcenia, ważne by współpracować z uczciwą i rzetelną firmą. Przynależność naszej firmy do PFRN i stowarzyszenia DOSPON gwarantuje Państwu przede wszystkim bezpieczeństwo.

Mogą Państwo zweryfikować nasz status, sprawdzić czy mamy ważną licencję, czy rzeczywiście jesteśmy wiarygodni. Gwarantuje to Państwu także ważne ubezpieczenie naszej firmy. Jako członkowie stowarzyszeń jesteśmy zobowiązani stale poszerzać wiedzę z zakresu  nieruchomości. Powyższe stowarzyszenia kładą duży nacisk na nieobowiązkowe szkolenia wraz ze zmieniającymi się przepisami prawa.

► Jako jedyne biuro w Bolesławcu i okolicach i reklamujemy nieruchomości na własnym Telebimie Led. Przekonaliśmy się, że jest to skuteczna forma reklamy i przeznaczamy na nią znaczne środki finansowe.

TAKIEJ REKLAMY NIE MA NIKT INNY !

► Jako członkowie stowarzyszeń mamy wgląd do ofert naszych kolegów, a także niejednokrotnie podejmujemy współpracę przy wymianie ofert z biurami w całym kraju. Uczestniczymy w konferencjach, posiadamy liczne certyfikaty i świadectwa z uczestnictwa w ważnych wydarzeniach związanych z branżą nieruchomości. W razie jakiejkolwiek nietypowej i trudnej sytuacji możemy posiłkować się wiedzą i doświadczeniem kolegów z branży nieruchomości w całym kraju.

Jeśli znajdą się Państwo kiedyś przejazdem w Bolesławcu gorąco zachęcamy do bliższego poznania i zwiedzenia naszego pięknego miasta.

Zapraszamy ;)